Zpět na prodej Štěňátka
NA PRODEJ

Na prodej štěňátka Biewer Yorkshire Terrier a Spaltbiewer nar. 14.4.2023, plně socializovaná, vyrůstají v rodině v dobrých podmínkách, jsou očkovaná, čipovaná a několikrát odčervená. Štěňátka nemají PP, protože Biewer Yorkshire Terrier, ani Spaltbiewer není uznané plemeno (lépe řečeno barevné variety jorkšíra) viz uznaná plemena FCI. Nikdo tak nemůže nabízet pravý Průkaz původu, jak je často v inzerci nabízeno. Štěňátka jsou k odběru od 2.6.2023 s předávacím protokolem, očkovacím průkazem, kopií evidenčních listů vrhu a granulkami. Rodiče váží 3,3 - matka a 2 kg - otec. Oba rodiče jsou zde k vidění. V ceně je zohledněna velikost i barevná varieta a pohlaví. Toto plemeno je nelínající s hedvábně hladkou srstí podobnou lidskému vlasu. Cena očkování a čipování 650,- Kč je v ceně. Pro závaznou rezervaci je nutná záloha 2.000,- Kč, přijetí zálohy potvrdím, doplatek potom při odběru štěňátka. Při vážném zájmu prosím pište na dvornizookoutek@seznam.cz, nebo volejte na mob. 731407080.

Zakoupením štěňátka přispějete na nákup krmiv pro naše zvířata a pomůžete nám splatit po zimě několik desítek tisíc Kč vysoké dluhy za nákup krmiv, DĚKUJEME VÁM.

1
2
 
3
4
 
PES PES   FENKA FENKA  
           
17 tis. Kč 17,5 tis. Kč REZERVACE 16 tis. Kč (nestadardní skus, dohoda) 20 tis. Kč REZERVACE  
Spaltbiewer (jorkšír s genem Biewer) , tricolor Biewer Yorkshire Terrier, tricolor   Spaltbiewer (jorkšír s genem Biewer) Biewer Yorkshire Terrier, tricolor