Zpět na miniprasátka

Göttingenská miniprasátka
NA PRODEJ

vrh 78

Göttingen Minipigs
FOR SALE

 

Selátka miniprasátek se narodila 5.11.2023. Otec je Pepíček, matka Bertička. Rodiče patří k nejmenším párům v našem chovu, váží v dospělosti 14 a 16 kg. Narodila se 2 selátka. Selátka jsou čipovaná, cena uvedená u selátek níže, je včetně čipu. K odběru jsou s očkovacím průkazem, odčervená a s kódy k čipu. Chovatelský servis k odchovům zdarma.

KOUPÍ SELÁTEK PODPOŘÍTE NÁKUP KRMIV NEJEN PRO MINIPRASÁTKA, ALE I PRO OSTATNÍ ZVÍŘÁTKA V NAŠEM ZOOKOUTKU. DĚKUJEME VÁM!!!

 

Vlevo je otec vrhu kaneček Pepíček, vpravo maminka Bertička, pod tímto textem je Bertička s aktuálním vrhem 14 dnů po porodu. Bertička váží jen 14 kg.
1 HOLKA strakatá, čipovaná, PRODANÁ MM (holčička je focena 27.12.2023 v téměř dvou měsících, stále kojená od maminky, takže je takový obtloustlý špíček, ale s vynikající genetikou)
 
2 HOLKA černá s bílou nožkou dole, menší, POZOR ukousnutá špička bílého konce ocásku, čipovaná, VOLNÁ, cena 3.300,- Kč (holčička je focena 27.12.2023 v téměř dvou měsících, stále kojená od maminky, takže je takový obtloustlý špíček, ale s vynikající genetikou)