Zpět na úvodní stranu

PODPOŘTE NÁS

AKTUÁLNĚ PROSÍME O POMOC,

vzhledem k situaci kdy jsme finančně vyčerpaní po zimě vč. úvěru a není téměř žádný zájem o odchovy díky pandemii koronaviru, nemáme žádné finanční prostředky na krmiva zvířatům. Prosím pokud můžete, pošlete nám jakoukoliv i minimální hotovost - příspěvek na zvířata - na účet

1317120013/0800

abychom je mohli nakrmit. Jedná se o výjimečnou situaci, bohužel nemáme žádné stálé zdroje, ani rezervy, protože po několika letech kdy jsme tu byli šikanováni a byla nám zabíjena zvířata a ničeno oplocení a výběhy, museli jsme pořídit i kamerový systém na jejich ochranu a vše znovu budovat. Já jsem po druhé operaci po mém napadení v roce 2018 místními obyvateli, mám částečně nefunkční pravou ruku a čekají mne další operace a ještě jsme se nedokázali finančně vzpamatovat a vytvořit si rezervy. Měsíčně nás stojí krmiva pro zvířata 23.000,- Kč, práci nepočítáme, pracujeme zdarma. Samozřejmě i jakákoliv krmiva níže vyjmenovaná, která byste nám zakoupili nám velmi pomohou. Moc vám děkujeme <3

ZDE REPORTÁŽ Z NAŠEHO ZOOKOUTKU Česká televize 23.2.2020 "CHCETE MĚ"

SEZNAM PŘÍSPĚVKŮ A DÁRCŮ ZDE

Náš kanál na

----------------------------------

Pokud se vám líbí co děláme a věříte nám a chtěli byste nás podpořit v tom co děláme a i v tom, co máme v plánu dělat, přispět na krmiva pro zvířata, je zde několik možností, jak nám pomoct.

Buď zasláním příspěvku na zvířátka v libovolné výši na č.ú. 1317120013/0800

nebo zakoupením jakéhokoliv krmiva (granule pro psy a kočky, granule pro králíky bez léku i s lékem, granule pro pštrosy, bažanty, želvy, ječmen, oves, pšenice, šrot, kukuřice, sladový květ, směsi pro střední a malé papoušky, proso, slunečnice, hrách, vitamíny, solné a vitamínové lizy, sepiové kosti, Plastin, seno, sláma, suché pečivo, ovoce, zelenina, větve ovocných stromů, tráva), ale také cokoliv pro výstavbu či materiál na výběhy a voliéry (prkna, desky, pletiva, trubky, kování, stavební materiál, písek, štěrk atd), ale také staré věci na dekoraci, stromky pro les, rostliny atd. využijeme prostě cokoliv, i plastové lahve používáme jako ochranu proti okusu lesních stromků.

Samozřejmě nám velmi pomůže jakákoliv vaše DOBROVOLNICKÁ pomoc ( s krmením, kydáním hnoje, péčí o zvířata a o prostředí zookoutku i o životní prostředí, o les, účast na akcích). Za pomoc v délce více než 6ti hodin nabízíme oběd zdarma. Můžete se stát členy spolku, ale nemusíte, nemusí se nic platit, členské příspěvky nahrazuje dobrovolnická práce, ale nebojte se, chcete pomoct jen dvě hodiny za rok a bez závazků? Žádný problém. Nudíte se? To je dobře. My vás zapřáhneme. Platíte si posilovnu? Proč? My vám dáme vidle a kromě cvičení můžete být i užiteční. :) Milujeme zvířata a přírodu a budeme rádi za každého nadšence, který nám bude chtít pomáhat. Tady to není o penězích, tady je to o lásce k přírodě a zvířatům.

Děkujeme za váš zájem, dává nám sílu :)

Jiřina Ciprová

předsedkyně spolku Dvorní zookoutek U Pipinga, z.s.

kontakt: dvornizookoutek@seznam.cz, mob. 731407080

 

Zákaz kopírování textu