Zpět na hlavní stranu Na prodej / FOR SALE
Co je nového
Pár slov o nás
Zvířátka k prodeji, nebo k darování
Minikozičky
Miniovečky
Minipony
Koně
Miniprasatka

Papoušci
Sovy
Savci
Naši Teddy králíčci
Pavo cristatus
Naše morčátka
Naši pesani a kámoši našich pesanů
Naši pštrosi Nandu pampoví v bílé formě
Naše kočičky
Fotečky toho, co se jinam nevešlo
Kontakt

 

Na prodej / FOR SALE

V úvodu bych chtěla poděkovat všem, kteří tím, že si od nás koupili, nebo koupí zvířátko, podporují rozvoj zookoutku. Jsme nezisková organizace bez dotací a jedinými zdroji příjmů pro nákup krmiv, budování výběhů a veterinární péči o zvířátka je prodej odchovů. Každý měsíc musíme z odchovů získat dost peněz na to, abychom zvířátka nakrmili. Pokud se to nepovede, musím brát ze své kreditní karty na úrok 23% peníze na krmiva a vše potřebné a potom to splácím zejména ze štěňátek, pokud se narodí. My pracujeme zdarma z lásky ke zvířatům. Chovatelství je KONÍČEK pro ty, kdo vydrží dřít do úmoru, aniž by z toho něco měli, prostě jen pro to, že jim je se zvířátky hezky. Dodatek pro kontrolory, kteří sem chodí na udání - dle stanov spolku, které byly vč. hospodaření schváleny Ministerstvem vnitra v r. 2013, ale vypracovány tak, aby splňovaly požadavky již dle nového Občanského zákoníku platného od ledna 2014, je veškerý prodej a veškeré ceny "příspěvkem na zvířátka" ne ziskem pro mne jako soukromou osobu. Nahoře je to již napsáno, ale zřejmě nejasně (viz inspekce SVS). Stanovy, kde je popsáno hospodaření zookoutku zašlu úřadům na vyžádání.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZVÍŘAT NA PRODEJ k 3.10.2019
(jednotlivé druhy v podmenu vlevo)

Kontakt: 731407080, dvornizookoutek@seznam.cz

Gottingenská miniprasátka - vrh po Blackii II. a Tapírovi, (mají 15 kg v dospělosti) - volná 1 černá maličká sviňka, cena 3,5 tis. Kč. Další vrh po Panky (17 kg v dosp.) a Tapírovi (15 kg v dosp.) ceny 2-3 tis. Kč, volná 2 selátka, více na stránce miniprasátek, (vrhy jsou na stránce vlevo dole), klikněte ZDE

Nandu pampový, bílá forma, poslední kuřata na prodej (10 ks), sezóna je u konce.
cena 4000,- Kč/ kus, množstevní slevy od 4 ks.

Jehňata zakrslé ovce ouessantské, jehňata 2019. Cena dle pohlaví, beránek 800,-Kč, jehnička 5000,- Kč, pár 5000,- Kč. Rodiče chovní z NL a SRN.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt mob. 731407080, dvornizookoutek@seznam.cz Jiřina Ciprová

ODBĚR ZVÍŘÁTEK NUTNO HLÁSIT PŘEDEM (v nouzi alespoň hodinu) - pořád pracujeme a musíme si udělat čas :) Staráme se o zvířata, budujeme výběhy a voliéry, rekonstruujeme vlastními silami po večerech a víkendech starý statek téměř bez peněz a staráme se o spoustu zvířátek.